بهترین باشگاه دفاع شخصی در شمال تهران کجاست؟

ورزش های رزمی از محبوب ترین ورزش ها در کل دنیا می باشد اگر به دنبال یک آکادمی حرفه ای با اساتید برجسته و هم چنین مدرک فدراسیونی هستید پیشنهاد می کنیم با باشگاه دفاع شخصی تماس بگیرید.

همواره در جامعه با خطراتی مواجه هستیم که نیاز به یادگیری دفاع شخصی را علی الخصوص در این برهه بسیار پر رنگ کرده است .

با افزایش مشکلات اقتصادی به تبع دزدی و صدمات ناشی از  این پدیده در سطح جامعه در حال بالا رفتن است یادگیری دفاع شخصی در این دوره یکی از ارکان مهم ورزش های رزمی برای سطح عمومی جامعه می باشد.

شما با حداقل آمادگی جسمانی می توانید با یادگیری تکنیک ها ی رهایی خود را رها و از جان و مال خود حفاظت کنید. صد البته که با تمرین و حضور در کلاس ها آمادگی جسمانی شما نیز بالا رفته در نتیجه حتی می توانید تکنیک های دفاعی و مقابله به مثل را نیز در رخدادها انجام دهید .

باشگاه دفاع شخصی

باشگاه دفاع شخصی در شمال تهران

 

برای دیدن تکنیک های قفل مفاصل کلیک کنید


برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09121866866 تماس حاصل فرمایید.


تعریف دفاع شخصی

دفاع شخصی یا دفاع از خود به پادکارهایی گفته می‌شود که شخص برای حراست از سلامتی یا اموال خود یا دیگری به‌کار می‌بندد. در بسیاری از نظام‌های حقوقی، دفاع مشروع به‌عنوان حقی برای استفاده از زور در صورت به رسمیت پذیرفته شده‌است.

توصیه می‌شود تکنیک‌های دفاع شخصی تحت رفتارهای تهدیدآمیز و خشونت سیستماتیک در کلاس‌های دفاع شخصی آموخته شود.

آموزش دفاع شخصی در رشته‌های گوناگون در سراسر جهان گسترده شده‌است و بسیاری از مدرسان هنرهای رزمی نیز کلاس‌های دفاع شخصیِ مختلفی را برگزار می‌کنند.

درحالی‌که تمام آموزش‌های هنرهای رزمی را می‌توان استدلالی نسبت به برخی از برنامه‌های کاربردی برای دفاع شخصی دانست، دوره‌های دفاع شخصیِ مختلفی که با توجه به رخدادهای واقعیِ بهینه‌سازی به بازار عرضه شده‌است.

با توجه به وجود ورزش‌های مناسب، تعدادی زیرشاخه‌های متنوع اختصاصی (برای مثال، دفاع در برابر اقدام به تجاوز برای زنان، دفاع از خود برای کودکان و نوجوانان) نیز وجود دارد.

ثبت نام در بهترین کلاس دفاع شخصی تهران

باشگاه دفاع شخصی استاد سید شهاب موسوی آموزش دفاع شخصی،فنون پرتابی،فنون ضربه ایی،فنون مبارزه در خاک، بدل انواع فنون رزمی، آموزش MMA ،مدیریت بحران در درگیریهای خیابانی آموزش انواع رهایی از دست حریف و شناخت نقاط حساس بدن آموزش دفاع در برابر سلاح سرد ،آموزش جودو بصورت حرفه ایی کلاس به دو صورت عمومی و خصوصی برگزار میشود.

آموزش تخصصی  دفاع شخصي مخصوص مشاغل حساس مانندوکلا، طلا فروشان ،كارمندان بانك وغيره